Τα ψηφοδελτια που στηρίζει η ΤΟΜΗ στις υπόλοιπες Επιστημονικές Επιτροπές

πρόκειται για τις επιστημονικές επιτροπές στις οποίες δεν κατεβαίνει συνδυασμός με τον τίτλο ΑΡΑΓέΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Συνδυασμός: ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΤΡΟΦΗ – ΤΟΜΗ-ΑΔΜ
ΑΡΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Συνδυασμός: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΝΑΥΠΗΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ
ΚΑΣΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΕΚΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Συνδυασμός: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΝΑΥΠΗΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ
ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
Συνδυασμός: ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (Α.Χ.Μ.ΜΕΤ.)
ΒΑΪΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΡΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΕΛΗΒΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΨΥΧΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

Τα ψηφοδέλτια της ΑΡΑΓέΣ στις επιστημονικές επιτροπές

Στις Επιστημονικές Επιτροπές που η ΑΡΑΓέΣ κατεβαίνει μόνη της (θα ακολουθήσει νέα δημοσίευση για τις υπόλοιπες Επιστημονικές Επιτροπές)

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ)
ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΣΤΡΙΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Συσπείρωση Αριστερών Αρχιτεκτόνων-ΑΡΑΓΕΣ)
ΒΑΤΑΒΑΛΗ ΦΕΡΕΝΙΚΗ
ΓΑΛΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΩΝΙΑ)
ΚΟΛΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΪΣΙΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ
ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΥΝΕΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
ΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΛΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ